tel. kom.: 517 981 903
e-mail: ekursy.henc@gmail.com

O nas…

Paweł Henc

Paweł Hencpomysłodawca, trener i organizator pierwszych w Polsce Internetowych kursów na Kierownika Kolonii, Wychowawcę Kolonijnego, Kierownika Wycieczek, Animatora Czasu Wolnego, Animatora Sportu i Rekreacji , Rezydenta i na Pilota Wycieczek.

 

 

Posiadam duże doświadczenie w turystyce i w prowadzeniu kursów. Zarówno stacjonarnych jak i Internetowych.

 

Na początku pracy w turystyce pracowałem jako wychowawca kolonijny. Później zostałem kierownikiem kilku kolonii.

 

Kilka lat później zostałem współwłaścicielem biura podróży. Organizowałem różnego rodzaju wyjazdy. Były to kolonie, obozy i zimowiska letnie dla dzieci i młodzieży.

 

Po kilku latach postanowiłem także szkolić młodych ludzi do pracy w turystyce. Organizowałem stacjonarne kursy na Wychowawcę kolonijnego. Jednak kursy stacjonarne były dla mnie i uczestników dość „uciążliwe”.

 

Dlatego też dla Waszej wygody, uruchomiłem platformę e-learningową z kursami Animatora Czasu Wolnego, Wychowawcę Kolonijnego, Kierownika Kolonii, Kierownika Wycieczek, Rezydenta Biur Podróży. Wierz mi, że to nie koniec- szykuję kolejne kursy.

 

Rozpoczynając ten kurs oddajesz się w ręce człowieka, który zna specyfikę tej pracy i posiada ogromne doświadczenie.

 

 

„Życzę wszystkim miłej i owocnej nauki. Trzymam kciuki za nadspodziewane efekty Waszej pracy.”

Paweł Henc

Mój podpis

Dowiedz się więcej o mnie …

 

Agnieszka Kalita 

Agnieszka Kalita

Animatorka czasu wolnego i pilotka wycieczek, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania.

 

Pierwsze kroki w animacji stawiałam pracując w krakowskim Domu Kultury „Ruczaj”.

Przez jakiś czas byłam związana z firmą Stageman Polska, gdzie prowadziłam także szkolenia z zakresu animacji.

Jako animatorka brałam udział w mniejszych i większych projektach, między innymi dla takich firm jak Disney, Hoop czy PZU.

Ostatni sezon letni spędziłam animując w Parku Miniatur „Świat Marzeń”.

Specjalizuję się w animacji dziecięcej, skręcaniu balonów, malowaniu twarzy i origami.

Lubię pracować z dziećmi i młodzieżą, czerpię z tego niemałą satysfakcję.

Ukończyłam studia z zakresu turystyki i rekreacji w krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Swoją przyszłość wiążę z turystyką i animacją czasu wolnego.

 

 

 

 

Agnieszka Matejuk

Agnieszka Matejuk

Animator społeczno-kulturalny z wykształcenia i zamiłowania.Od najmłodszych lat aktywnie uczestniczyłam w różnego rodzaju wydarzeniach kulturalnych, artystycznych i rekreacyjnych szkoły i środowiska zamieszkania.

Prowadzić zajęcia dla dzieci i młodzieży zaczęłam w drużynie harcerskiej.

Swoje umiejętności pedagogiczne i animacyjne rozwijałam (i rozwijam) jako instruktor harcerski, wychowawca i kierownik kolonii dla dzieci, artystycznych obozów młodzieżowych oraz zimowisk dla aktywnych.

Pracuję dla takich biur podróży jak: BTA Kompas z Gdańska, Poszukiwacze Przygód z Gdańska, Vogue Travel z Poznania, Jaworzyna Tour z Krakowa.

W latach 2003-2007 podjęłam współpracę z Miejskim Domem Kultury „Południe” w Katowicach, gdzie zajmowałam się organizacją imprez, prowadziłam Grupę Animacyjną dla młodzieży oraz kółko teatralne dla dzieci w wieku 10-14 lat.

Od 2002 r. zaczęłam współpracować z firmami organizującymi eventy i imprezy firmowe, gdzie pełniłam funkcję animatora, konferansjera, koordynatora imprez.

Obecnie prowadzę własną ALE firma, zajmującą się szeroko pojętą organizacją czasu wolnego (od małych imprez prywatnych typu urodziny, po duże imprezy firmowe).

Moją dodatkową pasją są góry, skały i jaskinie. Jestem grotołazem i przewodnikiem po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i Ojcowskim Parku Narodowym.

 

 

 

 

 

Julia Podwysocka

Julia Podwysocka

Jestem magistrem pedagogiki i instruktorem zajęć relaksacyjnych Body & Mind.Współpracuję z największym turoperatorem na polskim rynku turystycznym na kierunek Tunezja jako szef animacji polskiej.

Pracuję także w turystyce krajowej i zagranicznej jako wychowawca, rezydent i pilot wycieczek.

Ukończyłam w Szczecinie warsztaty i szkolenia związane z zarządzaniem stresem i komunikacją interpersonalną organizowane przez Centrum Psychologiczno – terapeutyczne „Carpe diem”, Centrum Kulturalne „Bursztyn”, AIESEC i Ośrodek Publico.

Moją pasją jest psychologia, metody relaksacyjne, medytacja, gimnastyka i podróżowanie.

Zainteresowania, które wypełniają moje życie to, antropologia kultur i szeroko ujęty personal development.

 

 

 

 

 

Piotr Góralczyk

Piotr Góralczyk

Od 5 lat jestem nieprzerwanie związany z turystyką.

W tym czasie odwiedziłem kilkanaście cudownych miejsc na ziemi, poznałem wspaniałych ludzi i obcowałem z różnymi kulturami…

Swoją przygodę z animacją rozpocząłem w 2009 roku. Pracowałem na Krecie, Fuerteventurze, Majorce i Rodos.

Zdobyłem doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. W ciągu dnia prowadziłem programy sportowe i rozrywkowe dla gości na terenie hotelu i poza nim.

Pracowałem także w Mini Clubie organizując aktywnie czas dla dzieci. Wieczorami występowałem na scenie, tańczyłem, prowadziłem quizy i bawiłem się z dziećmi podczas Mini Disco.

Znam 15 choreografii tańców Mini Disco i kilkanaście pomysłów na show wieczorne. Otrzymałem kilka wyróżnień za swoją pracę i pozytywnych opinii ze strony klientów na ręce moich przełożonych.

Praca w animacji stała się moją pasją i pomysłem na życie…

Podczas kursu animatora czasu wolnego w turystyce zrobię wszystko, by „zarazić” Cię moją fascynacją do tej pracy!

Życzę powodzenia w odkrywaniu tajników pracy animatora i zapraszam także do lektury mojej książki, stanowiącej kompedium wiedzy animatora, nad którą obecnie pracuję…